Meet Our products

BASIC

Prostota i elegancja to podstawa.

COMB

Postaw na wzorową kombinację.

HEX

Kształt nieskończonych możliwości.

WAVE

Daj się ponieść nowej fali designu

3D

Piękno w trzech wymiarach.

BOX

Think outside the box
– myśl nieszablonowo.

SHELL

Odkryj głębię morskiej natury.

ORIGAMI

Precyzyjna sztuka dekoracji ścian.

AJOUR

Ażurowa ozdoba przestrzeni.


Incrediwall

Get to know us better

MISJA

Walls like never before. Tworzymy ściany, o których marzysz. Projektujemy, produkujemy, dostarczamy i montujemy. Dzięki bogatej gamie wzorniczej, tworzymy unikalne rozwiązania, dopasowane do różnych potrzeb i stylów. Panele Incrediwall to nowoczesny element wyposażenia, który jest uzupełnieniem wnętrza, a jednocześnie gra w nim rolę pierwszoplanową.

WIZJA

Codziennie budzimy się z myślą, by tworzyć produkty jeszcze lepsze niż dzień wcześniej, aby optymalnie upiększać każdą przestrzeń, bez względu na jej rodzaj, wielkość i lokalizację. Jesteśmy przekonani, że estetyka wnętrza wpływa na komfort i przyjemność życia. Marzymy o tym, żeby polski produkt był marką rozpoznawalną na całym świecie, a jego synonimem była wysoka jakość.

WARTOŚCI

Wierzymy, że największą wartością każdego przedsięwzięcia są ludzie. To przede wszystkim zgrany i kreatywny zespół, który dba o potrzeby innych ludzi – naszych klientów, którzy są dla nas nieustanną inspiracją. Nie zamykamy się w biurze, nie zamykamy się na eksperymentowanie – stale poszukujemy ciekawych rozwiązań. Wyznajemy bowiem zasadę, że aby tworzyć najlepsze produkty niezbędna jest otwartość: na nowe pomysły, na modyfikacje, na odrobinę szaleństwa. Mamy to we krwi! Wszystko co tworzymy powstaje w Polsce, polskość jest nieodłącznym elementem naszego DNA. Gdziekolwiek jesteśmy, chcemy promować wszystko to, co nasz kraj ma najcenniejsze.


Questions?

Contact us!
NEWSLETTER
BE WITH HIMSELF WITH US
We promise that we will send only interesting things
Privacy Policy